Izbraukuma seminārs „Enerģētisks gavēnis”

Pielaišana: 2 pakāpe. Ilgums: 3 dienas.

….Kad ķermenis „dzied” no spēka un tīrības, kad prāts ir skaidrs, domas skaidras, emocijas pozitīvas – Jūš esat VESELS!!!…

Enerģētisks gavēnis – tā ir „enerģētiskais bads”, pēc kura notiek enerģētiskā līmeņa maiņa un tā attīrīšana. Veiksim analoģiju ar gavēni. Cilvēks badojas, izdedži tiek izvadīti, un organisms kopumā tiek atjaunots. Pēc tam cilvēks ēd jau normālu ēdienu, un organisms to uztver jau savādāk, nekā pirms gavēņa. Enerģētiskais gavēnis darbojas pēc tā paša principa.

Enerģētiskam gavēnim ir divi ļoti svarīgi efekti.

Pirmais efekts – tā ir cilvēka enerģētiskā līmeņa paaugstināšana. Otrs efekts – atveseļojošs. Uz doto brīdi šie divi mērķi dod rezultātu paralēli.

Pirmais efekts: Enerģētikas līmeņa paaugstināšana.

2-3 dienu laikā notiek ķermeņa enerģētiskais „apsīkums”.  Kad enerģētikas līmenis krīt līdz noteiktam līmenim, korķi, kas bloķē jaunas enerģijas pieplūdi, tiek noraidīti. Šajā momentā notiek spēcīgs enerģijas salikums un enerģētikas līmenis kļūst daudz augstāks, nekā bija līdz gavēnim. Tas turpmāk palīdz sasniegt lielākus rezultātus, jo parādās daudz vairāk enerģētisko spēku nepieciešamo jautājumu risināšanai. Cilvēki izjūt milzīgu enerģētikas augšupeju, nogurdinātība ir daudz zemāka, darba spēja paaugstinās. Šo efektu daudzi atzīmē jau tuvākajās dienās pēc gavēņa, tas nozīmē, ka jau pirmajā nedēļā cilvēki redz, ka ir kļuvuši enerģētiski spēcīgāki.

Otrs efekts: Atveseļošana.

Kāds ir tā princips? 1. Posmā klausītāji, savā vairākumā, tika galā ar energoinformācijas parazītiem. Tomēr mūsu organismā daudzu gadu ne īpaši korektās attieksmes pret savu ķermeni,, izveidojās pataloģiskās saites, kad viens orgāns, pārciešot dažas funkcionālas pārmaiņas, sāk sūkt enerģiju blakusesošiem orgāniem. Kas tad ļauj atveseļošanas ziņā veikt Enerģisko gavēni klātienē zem kvalificēto speciālistu novērojuma?

Lielāka daļa darba ir virzīta uz darbu ar iekšējiem orgāniem, darbu ar patoloģiskām saitēm. Un, kā rāda rezultāti, jo liekāks ir enerģijas samazināšanas līmenis, jo skaidrāk ir redzamas patoloģiskās saites. Gavēņa laika tās kļūst vairāk jūtamas, nekā tad, kas mēs esam stabilā enerģētiskajā stāvoklī. Un tieši enerģētiskā gavēņa laikā darbs ar šīm saitēm ir visefektīvāks, kas ļauj noraidīt daudzas saites.

Citi Enerģētiskā gavēņa iziešanas rezultāti:

-Enerģētiskā potenciālā daudzkārtu paaugstināšana

-Mentālu šķēršļu satriekšana mērķu sasniegšanas ceļā

-Apziņas robežu paplašināšana. „Pasaule 3 D formātā”

-Biolauka atjaunošana un stresa noņemšana

-Organisma totāla atveseļošana, redzes uzlabošana, pilna atjaunošana pēc traumām un operācijām

-Izteikts atjaunojošs efekts

-Spilgsta ekstrasensorisko spēju attīstīšana, auras redzēšana, adžna-čakras atvēršana

-Personīgā sociālā statusa paaugstināšana

-Enerģētiskais gavēnis – neatņemama TEIA iemaņu kopējās programmas daļa. Tāpēc, apgūstot šo metodiku, jūs atklāsiet sev jaunu spēka, veselības un labklājības avotu!