Visas slimības rodas no nerviem”, saka tautā. Protams, tā nav taisnība. Mēdz būt iedzimtas slimības, mēdz būt slimības, kas radušās no traumām, no saindēšanās, no infekcijām vai apstarošanas. 

Visas pārējās slimības – tās gan ir no nerviem. 

Jebkura dekompensācija sākas ar organisma pašregulācijas sistēmas izjaukšanu. Asinsspiediena problēmas, infarkti, insulti, čūlas, migrēnas, bezmiegs, hormonālās darbības traucējumi un vēl dažādas citas kaites sākas ar psihosomatiku. Vienkāršiem vārdiem – tās sākas, kad mūsu smadzenes sāk radīt traucējumus organisma regulācijas procesā. Vai smadzenēm ir iemesls to darīt? Visticamāk, ka ir. Stress, emocionālā spriedze, problēmu slodze – lai kāds arī nebūtu iemesls, mūsu psihoenerģētiskais potenciāls sāk strādāt pret mums, iniciējot slimības sākumu un provocējot tās saasināšanos. 

Vai mēs varam izmantot mūsu prasmes, lai uzveiktu šīs slimības un atjaunotu organisma darbību? Jā, varam. Tas ir tas, ar ko cilvēki nodarbojas šīs programmas semināros. 

PROGRAMMA “VESELĪBA” – tas ir semināru bloks, kas izveidots, lai pakāpeniski attīstītu veselības korekcijas prasmes. Apmācību rezultātā klausītājs iegūst zināšanas un prasmes, ar kuru palīdzību tas var risināt specifiskas veselības problēmas, uzturēt savu aktivitāti un pagarināt jaunību. 

Šīs programmas apgūšana sākas ar TEIA Skolas pirmās pakāpes iziešanu un pamatnodarbībām (vispārējā sagatavošanās, objekts) un turpinās ar dažādu nākamo pakāpju zināšanu apgūšanu. Programma sastāv no pamatsemināriem un fakultatīvajiem semināriem. Pamatsemināri darbojas pēc pakāpju loģikas un dod iespēju, izmantojot universālu prasmju kopumu, ne tikai novērst slimības simptomus, bet arī apkarot tās iemeslus. Pakāpeniskās prasmju sarežģītības pakāpes palīdz uzkrāt pieredzi un iemācīties ne tikai novērst slimības izpausmes, bet nepieļaut to iestāšanos, izmainīt savu ķermeni, ārējo izskatu, saglabāt jaunību un saglabāt aktīvu dzīvesveidu līdz pašām vecumdienām. Fakultatīvajos semināros var apgūt atsevišķu sistēmu un orgānu atveseļošanas metodiku un citu šaurāk specializētu uzdevumu veikšanu. Fakultatīvos seminārus var apmeklēt tikai tad, ja iziets programmas pamatseminārs.

Lokans Ķermenis. Kustīgas Locītavas
Plastiskā Energokosmetoloģija
Redzes Korekcija
Darbs ar Mugurkaulu
Arteriālā Asinsspiediena Optimizācija
Asins Kustību Traucējumu Profilakse
Darbs ar Endokrīnu (dziedzeru) Sistēmu
Enerģetiska ķermeņa Struktūra
Enerģetisks Gavēnis