Iepazīšanās ar TEIA. Ceļš uz laimi iet caur zināšanu. 

Kurš gan negribētu izmainīt sevi, sākt jaunu dzīvi, kurā visas problēmas risinās viegli, kurā visi mērķi ir sasniedzami. Kurš gan negrībētu kļūt laimīgs, pa īsto, nevis vārdos. Bet, visbiežāk, ar sapni viss sākās, ar sapni arī beidzās. Iemesls – ne jau gribasspēka vai spējas, bet nepieciešamo prāsmju trūkums. Cilvēki nepiedzimst laimīgi un veiksmīgi, bet kļūst par tādiem savas dzīves gaitā. Kļūst apmācības processā.

Protams, ir iespējams būt veiksmīgiem, laimīgiem, brīviem. Taču tāda dzīve nav Salavecīša dāvana. To var panākt tikai pašam, un tas parāsti ir ļoti grūti, taču noteiktas prasmes padara to iespējamu.

Iedomājaties, ka Jūsu domas darbojas efektīvi tieši tajās jomās kur tas ir vēlāms. Padomājāt vienā veidā – samazinājies asinsspiediens un sāpes pazuda. Otrā – sarežģīta situācija ir atrisināta neticami vienkārši. Trešā – cilvēks, uz kuru Jūs skataties, pagriežas. Ceturtā – un kādam paliek vieglāk ap sirdi. Piektā – Jūs saprotat notikumu gaitu nesakot ne vārda. Sestā – Brīnumainā veidā pie Jums nonāk vajadzīga informācija un cilvēki. Septitā – un Jūs sākat radoši domāt jaunā jomā. Bet domāšanas veidu ir bezgalīgi daudz.

Šodien, cilvēka prāta un ķermēņa neredzāmo spēju esamība un spēks, nevienam vairs nav noslēpums, bet iespēja tās kontrolēt sēn ir zinatnīski pierādīta. Mēs vairs nešaubamies ka katram dzīvam radījumam vai nedzīvai lietai ir aura – īpašs elektromagnētisks starojums, un visi pieņem to faktu, ka mēs spējam apzinīgi ietekmēt uz notikumiem savā dzīvē un kontrolēt sava ķermeņa enerģētiku. Tomēr, kaut kādu iemēslu dēļ joprojām reti izmantojam sava ķermēņa spējas, un pārliekam savas problēmas uz psihologu un ekstrasensu pleciem, pat ja paši varam palīdzēt sev un saviem mīļajiem. Un atkāl, tā notiek vienīgi nepieciešamo zināšanu un prasmju trūkuma dēļ.

Tieši lai risinātu zināšanu trūkuma problēmu, ka arī lai popularizēt energoinformācionālās prasmes, kuri dot iespēju veiksmīgi vadīt savu dzīvi, 15 gadus atpakaļ psihologu gruppa Dmitrija Vereščagina vadībā izstrādāja Tālākas Energo-Informacionālas Attīstības (TEIA) Sistēmu. Sistēmas pamatā – prasmes un tehnoloģijas, kas ļauj cilvēkam pārņemt kontroli pār savu enerģiju, emocijām, un piesaistīt savā dzīvē velāmus apstākļus un panākumus. Galvēnā TEIA Sistēmas atškīrība no citiem līdzīgiem metodēm – tās praktiskais raksturs un pieejamība visiem cilvēkiem, neatkarīgi no vecuma un izglītības, nevis tikai profesionāļu lokam.

TEIA metodika ietver psiholoģiju un ezoteriku, medicīnu un socioloģiju, intuīcijas un radošuma attistības metodes, ka arī ķērmeņa un prāta harmonizāciju. Jau 16 gadus Skolā tiek pasnegti energoinformācionālās mijiedarbības ar apkārtējo pasauli metodes. Tādi, ka enerģijas kontrole, iekšējo rezervu aktivizācija, aizsardzība no ārējas ietēkmēs, veiksmes programmēšana, ietekme uz citiem, harizma un daudz kas cits.

TEIA zinatniskā bāze pastāvīgi paplašīnās, jo Skola cieši sadarbojās ar Psihosociālo tehnoloģiju Akadēmiju Sankt Peterburgā. TEIA Sistēma nav garīga mācība, tā ir prāsmju skola, kur nav guru, rituālu vai skaistās dekorācijas, bet ir kvalificēti un sertificēti pasniedzēji un apmācības process atgadina processu iebkurā izglītības iestādē, kur cilvēks iegūst zināšanas un pēc apmācības beigām spēj izmantot tos patstāvīgī savā dzīvē.

Visas TEIA metodes ir vienkarši un pieejāmi, jo tie ir vērsti uz konkrētiem mērķiem – veiksmi, harmoniju, labklājību sabiedrībā.

Kā tieši notiek apmācība?

TEIA Sistēmā apmācība sākās ar 1. līmeni, jeb Pakāpi (kas balstās uz Dmitrija Vereščagina grāmatas „Atbrīvošanās”). Pakāpju iziešana ir pakapeniska, „pārlekt pāri” pakāpem nedrīkst. Pašlaik bāzes kurss sastāv no 5 pakāpem. Līmeņu apgūšanas gaitā studentiem paliek pieejami dažāda rakstura papildus semināri.

Pirmā Pakāpē cilvēki tiek apmācīti izmantot un kontrolēt savu enerģētiku. Rezultāts – daudz vairāk brīva laika, apzinīgs prāts un brīva zemapziņa, uzmanība tiek vērsta uz paša cilvēka vērtībām un mērķiem.

Otrā – ir tā sauktās programmās – uz laimi un veiksmi, efektivitāti, uz uzticību sev. Ka rezultāts, mērķi ir vieglāk sasniedzami un apkārtējie apstākļi mazāk ietekmē mūsu dzīvi.

Trešā – iespēja ietekmēt citus.

Ceturtā – radošums, intuīcija, netipiska problēmu risināšana, uzticēšanās iekšējai balsij. 

Piektā – dot iespēju mijiedarboties ar nejaušību, ar to, kas ietekmē mūs no ārpuses.

Ko saņem cilvēks pēc tādas apmācības? 

Apmācības gaitā tiek formulēta jauna tipa personība, jauns pasaules uzskats, kas ļauj izmantot pilnīgi citus mehānismus sociālāi mijiedarbībai. To kā mainās cilvēka uzskati var salīdzināt ar galda hokeju. Var likties, ka plastmasas hokejisti uzvēdās ļoti loģiski, taču patiesība tie ir pilnīgi atkarīgi no spēlētāja. Līdzīgi, reālā pasaulē cilvēka uzvēdību ietekmē jūtas, vēlmes, kompleksi, citu cilvēku viedokļi un attieksmes ar tiem cilvēkiem, sajūtas savā ķermenī un daudz kas cits. Bet ja tu pārņēm kontroli savās rokās, tu momentāli uzvarē. Veiksmes noslēpums ir atbrīvot savu prātu. Tad, un tikai tad, atklājas cilvēka īstais potenciāls. Tas arī ir apmācības mērķis.

Kur var pielietot saņemtās zināšanas?

TEIA metodikas ir iespējams pielietot ļoti plaši, atrisinot problēmas ģimenē, biznesā, sabiedrībā, atbrīvojoties no kompleksiem un psiholoģiskiem blokiem, radošo spēju attīstībā, efektīvas darbības stimulēšanai, labsajūtas veidošanaiLiela uzmanība tiek pievērsta līdera īpašību attistībai, jo veiksmīgiem cilvēkiem taču ir tikpat daudz kāju un roku, viņi vienkarši spēj domāt citādi.