Pēteris LejiņšPēteris Lejiņš (Dziednieks Daugavietis)

5.3. pakāpe un daudzi speciālie un fakultatīvie semināri.

Sabiedrībā esmu pazīstams arī kā dziednieks Daugavietis. DEIR Skolu apmeklēju no 1999. gada. Un ne mirkli neesmu šaubījies, ka šajā skolā mācīties nav vērts. Varu pat droši apgalvot, ka pateicoties DEIR skolas tehnikām, esmu sev izdziedinājis divas nāvīgas slimības. Tādas, kuru dēļ es jau labu laiku atrastos aizsaulē. Bet tagad jau 14 gadus, pat neesmu apmeklējis savu ģimenes ārstu. Esmu vesels. Jau padsmit gadus es nezinu, kas ir depresija, galvassāpes, slikts noskaņojums vai neveiksmes.Par DEIR skolas piedāvātajām tehnikām un maniem sasniegumiem dzīvē, sakarā ar šo tehniku pielietošanu, var sarakstīt garu garo «palagu». Bet būšu lakoniskāks. Pateikšu tikai to, ka tagad varu atļauties dzīvot saskaņā ar savām iekšējām nostādnēm un vajadzību skalas. Gan veselības, gan finansiālajā, gan sabiedrisko, darba un ģimenes attiecību ziņā, gan savas dvēseliskās attīstības laukā. Pat vairāk ! Es varu radīt priekš sevis un līdzcilvēkiem, ko pavisam JAUNU ! Un šī dzīves radošā sajūta ir brīnišķīga !Vēl ļoti svarīgs apstāklis, kas jāņem vērā, ja esat izvēlējušies apgūt Neredzamo Pasauli — DEIR skolā apmācības sākas no paša elementārākā. No sākuma tiek apgūta ezotērikas «Ābece» un tikai tad, pakāpeniski, apgūstamās, biotehnoloģijas paliek ar vien sarežģītākas un sarežģītākas. Protams arī efektīvākas. Tā rezultātā, praktizējot tehnikas, viss process ir pilnīgi saprotams, kontrolējams un vajadzības gadījumā to var palabot vai neitralizēt. Tas nav kā maģijā, kur Jūs, pašam to nezinot, varat pielaist kļūdu un pēc tam «izbaudīt»  nepareizi izpildītās tehnikas (rituāla) sekas…Bez tam, DEIR skola ir savdabīgs visas pasaules bioenerģētisko tehniku akumulators. Šajā skolā tiek uzlabotas un kvalitatīvi papildinātas Ēģiptes priesteru, Sibīrijas šamaņu, Tibetas mūku, maiju priesteru, Eiropas magu un t.ml.., «supernoslēpumi». Šajā skolā arī ir izstrādātas, pārbaudītas «laboratoriski» un praksē, tādas tehnikas un ezotērisko novirzienu grupas, kas citām ezotēriskām mācībām pat «sapņos nav rādījušās» !  Mācos skolā 16 gadu un zinu, ka mācīšos vēl vismaz 34 gadus. Zinu droši, ka ja sabiedrība iemācītos kaut daļu no tā, ko apmāca mūsu skolā — pasaulē nebūtu karu, naida, nelaimju un posta.Paldies, energoinformatīvai pasaulei, ka ir šī skola, skolas vadība, pasniedzēji. Sevišķu paldies, DEIR skolas Latvijas filiāles vadītājai Tamārai, kas mūs visus, jau 16 gadus, māca, pacieš, organizē un palīdz!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 Aija Rutkovska 

5 pakāpes

 Sociālās iemaņas skolā TEIA ( Tālākā energo- Informacionālā Attīstība ) mācos no 2004.gada. Esmu izgājusi visas piecas izaugsmes pakāpes un apmeklējusi daudzus seminārus. Šī mācība ir mans pašizziņas ceļš , kasmani pilnveido, atbrīvo no šaubām, bailēm un kompleksiem. Māca apzināti plānot savus mērķus un ieceres.Deva sapratni ko nozīmē būt laimīgai, dzīvot harmonijā ar sevi un pasauli. Māca dziedināt un enerģētiski attīrīt.Jo vairāk mācos, jo dzīve kļūst interesantāka, aizraujošāka un krāsaināka.   Šajā skolā māca pieredzējuši un gudri pasniedzēji, liels paldies viņiem. Īpašu paldies vēlos teikt  Latvijas filiāles vadītājai Tamārai, viņā ir tik daudz pozitīvās gaismas un dzīves gudrības.

Anna Komara

5 pakāpes

Mani sauc Anna. Esmu no Latvijas. Skolā DEIR darbojos no 2008. gada. Esmu apguvusi 5.pakāpes, kā arī apmeklējusi dažādus seminārus. Uz Skolu  mani atveda māsa, kura lasot Veriščagina grāmatas, atrada kontaktinformāciju par skolas filiāli  Rīgā. Redzot kā māsa ir izmainījusies, cik starojoša un sievišķīga ir kļuvusi, arī es nolēmu aiziet uz  1. nodarbību. Tā nu mani  semināru un nodarbību apmeklējumi turpinās vairāku gadu garumā.  Nodarbības  vada brīnišķīga,  profesionāla un  gudra  pasniedzēja Tamāra. Viņa  arī ir skolas DEIR filiāles Latvijā  dibinātāja un vadītāja, kura  piesaista arī labākos pasniedzējus no citurienes. Tamāra  labprāt  sniedz  konsultācijas un  veic individuālas pārrunas, palīdz izprast problēmu un  iesaka  veidus, kā  meklēt  problēmas risinājumu pašam.

Pa šo laiku esmu ļoti izmainījusies, esmu kļuvusi pašpārliecinātāka, atvērtāka, smaidīgāka.  Ir izmainījusies pasaules uztvere, daudzas lietas kļuvušas skaidras un pašsaprotamas. Ir uzlabojušas attiecības ar ģimenes locekļiem, kolēģiem, līdzcilvēkiem.

Pats galvenais, ka šeit māca risinājumus meklēt sevī, nevis gaidīt palīdzību no citiem, jo  tikai mēs paši vislabāk zinām, kas mums ir nepieciešams. Māca arī izprast savas patiesās vēlmes,  nevis ietekmēties no ārpasaules. Pakāpeniski  apgūstam zināšanas un prakses, kuras mēs dažkārt pat zinājām, bet nesapratām, ko tas nozīmē, un nepratām pielietot.

    Bez DEIR skolas un Tamāras es nebūtu tas, kas es esmu  – veiksmīga un darbīga, protu risināt dažādus dzīves jautājumus un piepildīt savas patiesās vēlmes. Liels paldies Tamārai!

Veiksmi Jums visiem!

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERALaila Dembovska, Tukums 

4 pakāpes

 Par TEIA Skolu man daudz stāstīja māsa, līdz es pati nolēmu ka man tas ir vajadzīgs. Ļoti daudzās situācijās ir noderējušas zināšanas, kas iegūtas Skolā. Patīk apmeklēt seminārus, fonovoju, jo ir brīnišķīga vadītāja Tamāra, kā arī citi pasniedzēji. Paldies Jums ka esat ar mums!!!