07
Июн

0

Par mums raksta DELFI…

  1.  Grūti būtu atrast cilvēku, kurš mūžā nav dzirdējis tādus vārdus kā noskaudums, nolādējums, lāsts. Daudzi pat nejūt, kā viņu pašsajūtā notikušas izmaiņas, kas var vēstīt pat nopietnām sekām. Iemesls tam – cilvēki vāji orientējas pašdiagnostikas jautājumos un nesaprot, ar ko īsti ir darīšana. Un nav jau arī viegli izsekot neredzamu spēku ietekmei!

Beidzamajos gados aug interese par ezotēriku, un aug arī ezotērikas un maģijas skolu skaits. Tajā pašā laikā vairums joprojām neņem vērā pasaules energoinformatīvo pusi. Cilvēkiem ar atvērtāku skatījumu tas dod priekšrocības, protams, ja viņi patiešām pārzina energoinformatīvās mijiedarbības tehnikas…

Lasit vairāk….


plaukstas-sauja-aura-ezoterika-mistika-46963931
2. Jau sensenos laikos cilvēkiem bija pazīstams neizskaidrojamais starojums ap cilvēka ķermeni, kuru saskatīt spēja ne jau kurš katrs, bet tikai «izredzētie» – priesteri, magi un viedie, kuri šo starojumu teicās redzam tikpat skaidri kā pašu cilvēku. Daudzi no viņiem pēc auras izskata spēja diagnosticēt kaites un emocionālo stāvokli. Kas īsti ir aura, un vai jebkurš var iemācīties to redzēt?

Aurai ir daudz definīciju un skaidrojumu. Daļa no tiem nāk no seniem rakstiem, bet daļa radusies mūsdienās, iesaistot zinātnes prātus un pētījumu iespējas.

Viens bieži sastopams apraksts raksturo auru kā baltu, šauru josliņu, kas viscaur apņem cilvēku un atgādina migliņu vai dūmus. Citā versijā aura ir daudzkrāsu starojums, kas apņem cilvēku, un šie stari dažviet var būt garāki, citviet – īsāki. Lielākā daļa autoru ir vienisprātis, ka aura ir enerģētiskā lauka daļa, kas sniedzas ārpus cilvēka fiziskā ķermeņa.

Eksistē arī auras fiksēšanas metodes, kuras balstītas uz vibroattēla principa. Vibroattēls ir tāds attēls, kurā katrs punkts atspoguļo objekta (šajā gadījumā – cilvēka) punkta vibrācijas parametrus – frekvenci un amplitūdu. No zinātniskā viedokļa aura ir vibroattēla maksimālās frekvences un vidējās amplitūdas attēlojums, kas informatīvi atspoguļo cilvēka stāvokli. Uz šā principa balstās auras fotografēšana, ir izveidotas datorprogrammas un biosensori, ar kuru palīdzību savu auru cilvēks var ieraudzīt datora ekrānā.

Ja runa par sevis izzināšanu, datorprogrammas ir lielisks palīgs, taču – vai nebūtu vēl labāk, ja mēs kā senie un arī mūsdienās praktizējošie ekstrasensi spētu auru saskatīt pašu acīm – gan svešu, gan savējo?

Tālākās Energoinformacionālās attīstības skolas (TEIA) vadītāja ekstrasense Tamāra Kudrjavceva apgalvo, ka tas nav neiespējami, –pabeidzot TEIA apmācības pirmo pakāpi, to spējot visi studenti. «Lai saskatītu auru, jāatslābinās un «jādefokusē» skatiens, jo sasprindzis cilvēks auras neredz. Tas ir tāds pats princips, kā automašīnu gaismām: tuvās gaismas atšķirībā no tālajām ir ļoti spožas un fokusētas, bet auru saskatīšanai nepieciešamas «tālās gaismas». Jāatslābina muskuļi, kas atrodas starp aci un deniņiem, acis «jāatbīda» uz pakauša pusi un jāskatās nevis tieši uz cilvēku, bet ar nefokusētu skatu jāaptver viņa apkārtne….

Lasīt vairāk….


aura-476175673. Dažādās ezotēriskajās mācībās nereti sastopam jēdzienu «cilvēka smalkie ķermeņi» – terminu, kas liek mulst pat zinātājiem. Kas tie tādi? Ja vēlamies turēties pie zinātniskas pieejas, būtu vērts ieviest skaidrību saputrotajā ezotēriskajā klasifikācijā. Saprotot, kas pie kā, varēsim to izmantot savā labā!

Vairākums tradīciju uzlūko smalkos ķermeņus kā neredzamās enerģiju pasaules izpausmi un attiecina tos uz cilvēka energoinformatīvo struktūru. Taču šāda struktūra ir tikpat daudzslāņaina kā viss organisms. Visbiežāk tiek runāts par fizisko un ēterisko ķermeni. Pārējie smalkie ķermeņi literatūrā minēti ne tik bieži.

Lasīt vairāk….