Pēteris LejiņšPēteris Lejiņš (Dziednieks Daugavietis)

5.3. pakāpe un daudzi speciālie un fakultatīvie semināri.

Sabiedrībā esmu pazīstams arī kā dziednieks Daugavietis. DEIR Skolu apmeklēju no 1999. gada. Un ne mirkli neesmu šaubījies, ka šajā skolā mācīties ir vērts. Varu pat droši apgalvot, ka pateicoties DEIR skolas tehnikām, esmu sev izdziedinājis divas nāvīgas slimības. Tādas, kuru dēļ es jau labu laiku atrastos aizsaulē. Bet tagad jau 14 gadus, pat neesmu apmeklējis savu ģimenes ārstu. Esmu vesels. Jau padsmit gadus es nezinu, kas ir depresija, galvassāpes, slikts noskaņojums vai neveiksmes.Par DEIR skolas piedāvātajām tehnikām un maniem sasniegumiem dzīvē, sakarā ar šo tehniku pielietošanu, var sarakstīt garu garo «palagu». Bet būšu lakoniskāks. Pateikšu tikai to, ka tagad varu atļauties dzīvot saskaņā ar savām iekšējām nostādnēm un vajadzību skalas. Gan veselības, gan finansiālajā, gan sabiedrisko, darba un ģimenes attiecību ziņā, gan savas dvēseliskās attīstības laukā. Pat vairāk ! Es varu radīt priekš sevis un līdzcilvēkiem, ko pavisam JAUNU! Un šī dzīves radošā sajūta ir brīnišķīga !Vēl ļoti svarīgs apstāklis, kas jāņem vērā, ja esat izvēlējušies apgūt Neredzamo Pasauli — DEIR skolā apmācības sākas no paša elementārākā. No sākuma tiek apgūta ezotērikas «Ābece» un tikai tad, pakāpeniski, apgūstamās, biotehnoloģijas paliek ar vien sarežģītākas un sarežģītākas. Protams arī efektīvākas. Tā rezultātā, praktizējot tehnikas, viss process ir pilnīgi saprotams, kontrolējams un vajadzības gadījumā to var palabot vai neitralizēt. Tas nav kā maģijā, kur Jūs, pašam to nezinot, varat pielaist kļūdu un pēc tam «izbaudīt»  nepareizi izpildītās tehnikas (rituāla) sekas…Bez tam, DEIR skola ir savdabīgs visas pasaules bioenerģētisko tehniku akumulators. Šajā skolā tiek uzlabotas un kvalitatīvi papildinātas Ēģiptes priesteru, Sibīrijas šamaņu, Tibetas mūku, maiju priesteru, Eiropas magu un t.ml.., «supernoslēpumi». Šajā skolā arī ir izstrādātas, pārbaudītas «laboratoriski» un praksē, tādas tehnikas un ezotērisko novirzienu grupas, kas citām ezotēriskām mācībām pat «sapņos nav rādījušās»!  Mācos skolā 16 gadu un zinu, ka mācīšos vēl vismaz 34 gadus. Zinu droši, ka ja sabiedrība iemācītos kaut daļu no tā, ko apmāca mūsu skolā — pasaulē nebūtu karu, naida, nelaimju un posta. Paldies, energoinformatīvai pasaulei, ka ir šī skola, skolas vadība, pasniedzēji. Sevišķu paldies, DEIR skolas Latvijas filiāles vadītājai Tamārai, kas mūs visus, jau 16 gadus, māca, pacieš, organizē un palīdz!

Наталья Некрасова, Рига.Natalija

 4 ступени

Больше всего мне понравился и очень меня впечатлил семинар Женская Волна и Кружева Женской Реальности. На этот семинар я попала в то время когда начала встречаться со своим молодым человеком. На семинаре преподаватель рассказывала про разные чудеса, которые происходят с женщинами после прохождения семинара. Мне конечно очень в это хотелось верить, но поверить все же было довольно сложно…  Но тем же вечером случилось первое чудо!

После семинара я вся такая энергетически красивая и привлекательная поехала на автобусе домой. Тут ко мне подбежал ошарашенный парень и в буквальном смысле начал вокруг меня прыгать, осыпать меня комплиментами и чуть ли не бросался мне ноги целовать со словами — О, Боже, девушка Вы такая красивая, Вы как с обложки, Вы идеальна… я в первый раз такое вижу!!! Он все эти комплименты на весь автобус горланил и его абсолютно не смущало, что вокруг находятся люди (парень был приличный и трезвый, выглядело, что у него было временное помешательство только на тот момент, когда я вошла в автобус)! Я была в шоке, в приятном шоке (ведь Тамара рассказывала, что мужчины и впрямь будут терять голову 🙂 ).Читать далее...

OLYMPUS DIGITAL CAMERAAija Rutkovska 

5 pakāpes 

  Sociālās iemaņas skolā TEIA ( Tālākā energo- Informacionālā Attīstība ) mācos no 2004.gada. Esmu izgājusi visas piecas izaugsmes pakāpes un apmeklējusi daudzus seminārus. 

Šī mācība ir mans pašizziņas ceļš , kas mani pilnveido, atbrīvo no šaubām, bailēm un kompleksiem. Māca apzināti plānot savus mērķus un ieceres. Deva sapratni ko nozīmē būt laimīgai, dzīvot harmonijā ar sevi un pasauli. Māca dziedināt un enerģētiski attīrīt. Jo vairāk mācos, jo dzīve kļūst interesantāka, aizraujošāka un krāsaināka.

Šajā skolā māca pieredzējuši un gudri pasniedzēji, liels paldies viņiem. Īpašu paldies vēlos teikt  Latvijas filiāles vadītājai Tamārai, viņā ir tik daudz pozitīvās gaismas un dzīves gudrības.

 

unnamedТаня Метелица, 25 лет, Швеция

4 ступени
 
Обучение очень понравилось, много интересного и познавательного. 
После первой ступени, сентябрь 2012:
Более эмоционально стабильна, хорошее настроение практически всегда. 
В первый месяц очень много внимания уделяли мужчины. Ясность в голове, собранность, многие неприятные мелочи стали «пофиг».
 
После второй ступени, февраль 2013:
 
 • Лучше отношения с мамой, отлично прошла собеседование и получила работу.
 • Уменьшился страх темноты. Стала получать заказы свадебным фотографом, сделала свою страничку в интернете. Через какое-то время повысила цены и продолжаю получать заказы. 
 • Купила, отремонтировала и обставила мебелью квартиру. 
 • Увеличила свои доходы. 
 • Постепенно улучшились отношения с коллегами и друзьями. 
 • Исполнилось много мелких, но приятных целей. 
 • Стала более чувствительной; лучше понимаю людей, меньше сужу. Не могу смотреть «плохие» фильмы; боевики, ужастики и т. п.
 • Лучше развита интуиция, лучше знаю чего Я хочу. 
 
После семинара «Энергопост» 
 • Оооооооочень много энергии!
 • Стала более решительной. 
 • Уменьшился хронический бронхит, уменьшилась экзема.
 • Похудела на 4 килограмма. 
Огромное спасибо Тамаре и Школе ДЭИР!!!

 

Anna Komara 

5 pakāpes

Mani sauc Anna. Esmu no Latvijas. Skolā DEIR darbojos no 2008. gada. Esmu apguvusi 5.pakāpes, kā arī apmeklējusi dažādus seminārus. Uz Skolu  mani atveda māsa, kura lasot Veriščagina grāmatas, atrada kontaktinformāciju par skolas filiāli  Rīgā. Redzot kā māsa ir izmainījusies, cik starojoša un sievišķīga ir kļuvusi, arī es nolēmu aiziet uz  1. nodarbību. 

Tā nu mani  semināru un nodarbību apmeklējumi turpinās vairāku gadu garumā.  Nodarbības  vada brīnišķīga,  profesionāla un  gudra  pasniedzēja Tamāra. Viņa  arī ir skolas DEIR filiāles Latvijā  dibinātāja un vadītāja, kura  piesaista arī labākos pasniedzējus no citurienes. Tamāra  labprāt  sniedz  konsultācijas un  veic individuālas pārrunas, palīdz izprast problēmu un  iesaka  veidus, kā  meklēt  problēmas risinājumu pašam.

Pa šo laiku esmu ļoti izmainījusies, esmu kļuvusi pašpārliecinātāka, atvērtāka, smaidīgāka.  Ir izmainījusies pasaules uztvere, daudzas lietas kļuvušas skaidras un pašsaprotamas. Ir uzlabojušas attiecības ar ģimenes locekļiem, kolēģiem, līdzcilvēkiem.

      Pats galvenais, ka šeit māca risinājumus meklēt sevī, nevis gaidīt palīdzību no citiem, jo  tikai mēs paši vislabāk zinām, kas mums ir nepieciešams. Māca arī izprast savas patiesās vēlmes,  nevis ietekmēties no ārpasaules. Pakāpeniski  apgūstam zināšanas un prakses, kuras mēs dažkārt pat zinājām, bet nesapratām, ko tas nozīmē, un nepratām pielietot.

    Bez DEIR skolas un Tamāras es nebūtu tas, kas es esmu  – veiksmīga un darbīga, protu risināt dažādus dzīves jautājumus un piepildīt savas patiesās vēlmes. Liels paldies Tamārai!

Veiksmi Jums visiem!

OLYMPUS DIGITAL CAMERALaila Dembovska, Tukums 

4 pakāpes

 Par TEIA Skolu man daudz stāstīja māsa, līdz es pati nolēmu ka man tas ir vajadzīgs. Ļoti daudzās situācijās ir noderējušas zināšanas, kas iegūtas Skolā. Patīk apmeklēt seminārus, fonovoju, jo ir brīnišķīga vadītāja Tamāra, kā arī citi pasniedzēji. Paldies Jums ka esat ar mums!!!

 

 

Ирина Соколова, Рига. 

«В школе ДЭИР учат работать с энергетикой человека. Здесь мне помогли сгармонизировать  отношения с любимым человеком, привести в порядок здоровье, улучшить взаимопонимание в семье и увеличить благосостояние. Послезанятий я приобрела внутреннее равновесие, уверенность в собственных силах и смелость — те качества, которых мне очень не хватало по жизни. Самое главное, что я научилась правильно реагировать на различные жизненные ситуации, которые раньше выбивали меня из колии, а также получила действенные советы для решения «моей проблемы».Большое спасибо школе ДЭИР за оказанную поддержку и помощь! Особенно хочется поблагодарить преподавателя школы ДЭИР и мастера своего дела — Тамару! Огромное Вам СПАСИБО!!!»

 

 

Андрей Завадский 

4 ступени

«В моей жизни долгие годы не было серьезных взлетов и падений, серьезных потрясений, все как у всех — работа прибыльная, но не любимая, в личной жизни в целом все не плохо, но и не так, как хотелось в молодости, здоровье тоже так себе, но ведь возраст… Но время от времени возникали вопросы — а почему так, а не лучше, почему я чувствую, что не я контролирую свою жизнь, а кто-то другой. Ответы искал в религии, психологии, философии и, шаг за шагом увлекся энергоинформационикой — это целое научное направление, занимающееся ощущениями человека, биоэнергетикой, приемами передачи ощущений без помощи слов. В поисках практических упражнений и медитаций наткнулся на книгу Дмитрия Верещагина «Освобождение» и школу, обучающую этим методикам — ДЭИР. Прочитав книгу, я записался на 1 ступень. Предложенные техники не решили все проблемы сразу, но я приобрел инструмент, позволяющий контролировать и самостоятельно выстраивать свою жизнь так, как ее вижу я. Каждая ступень — это новый уровень развития, от основ биоэнергетики, до абсолютно невероятных по эффективности техник. Преимущество ДЭИР в том, что техники применимы во всех областях жизни — от здоровья, до решения денежных проблем, в зависимости от приоритетов есть возможность выбрать конкретные семинары, и разрешить проблему на всех уровнях, в том числе — уровне подсознания. 

Большое спасибо Школе и организаторам за высочайший уровень проведения семинаров и клубных занятий, на которые всегда приходишь как на праздник к любимым друзьям!»